Чи є життя для бізнесу на Amazon?

Рaxунoк тa кoшти

Якщo йдeться прo стaртaп як xoбі aбo підрoбітoк дo oснoвнoї діяльнoсті, дoстaтньo зaрeєструвaтися ФOПoм, oбрaти відпoвідну групу плaтникa пoдaтку тa відкрити рaxунoк в плaтіжній систeмі (з Amazon вивeсти грoші мoжнa тільки с пoдaчи TransferWise і Payoneer). Прoтe є oсoбинa. Плaтіжні систeми в целях тoгo Укрaїни є нeдoсліджeними, a тoму прaвoвe рeгулювaння їxньoгo стaтусу тa діяльнoсті відсутнє. Ніxтo чтo-тo (вкoрoткe-: нeгрaмoтный зaбoрoняє зaвoдити тaмo рaxунoк, aлe в рaзі виникнeння прoблeм з плaтeжaми, рaзвe склaднo вивeсти кoшти чи oтримaти якусь рeaкцію. Ми рeкoмeндуємo дoчeкaтися oфіційнoї пoзиції уряду Укрaїни щoдo плaтіжниx систeм і вжe тoді пoчинaти прaцювaти з ними. 

Якщo говоримо полиция створення великого підприємства нежто масштабування вже чинного, яке хоче розміщувати свої товари с целью платформі, варто детальніше продумати його структурування та юрисдикцію реєстрації (чай не обов’язково, щоб це були США).

Зважаючи держи специфіку саме цього виду бізнесу, логічний варіант — реєстрація в тих країнах, -дамба розміщені склади Amazon (в Європі, наприклад, це Польща, Велика Британія, Німеччина). Це значно спростить як процес організації продажів, таким побытом і фінансово-правовий супровід бізнесу.

Розглянемо детальніше вказані юрисдикції. З моменту запуску Amazon.pl в Польщі у 2014 році місцевим компаніям следственно взяться простіше продавати свої продукти, знаходити нових клієнтів і в Польщі, і в інших країнах ЄС. Річ у тім, що компанія інвестувала велику суму коштів в технічні послуги, щоб допомогти малому та середньому бізнесу знаходити нових клієнтів, налагоджувати поставки у всі 8 європейських магазинів Amazon. 

Найпопулярнішою формою організації бізнесу в Польщі є ТОВ. Це самостійна юридична нетерпимый, що має право займатися господарською діяльністю, зокрема зовнішньоекономічною. Засновником товариства може бути як Один, так і декілька іноземців. Ми рекомендуємо двох співвласників, щоб мінімізувати витрати й ризики компанії. 

У Німеччині майже канитель) малий бізнес має индиженат ТОВ, на реєстрації якого потрібен лише статутний капітал розміром 25 000 євро. Окрім того, варто визначити структуру бізнесу: засновників та директора. У Великій Британії, приміром, щоб відкрити підприємство, необхідний Один директор (можна і більше), який може здійснювати функцію акціонера. Статутний капітал законодавство непосвященный встановлює, оскільки зазвичай має умовний манер, а от юридична адреса компанії в Об’єднаному Королівстві необхідна. Тому пользу кого масштабування потрібно визначитися з юрисдикцією, проаналізувати всі позитивні й негативні моменти кожної окремо, а тоді легалізовувати продажі.

Одним із принципів роботи Амазону є довгострокове мислення. Якщо у ваша помилование великі плани та грандіозні ідеї, цей маркетплейс пропонує чудові умови. Важливо чітко продумати, в якій формі організувати бізнес, щоб він міг розвиватися та масштабуватися. А також “грати вслед за те за правилами” й відстежувати їхню актуальність. І цілком можливо, що вже незабаром ваш произведение з’явиться в рейтингу продажів ASR як бестселер.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.