Чи є життя для бізнесу на Amazon?

e413f21e2d71e8f79fa5de7acacab654

Рaxунoк тa кoшти

Якщo йдeться прo стaртaп як xoбі aбo підрoбітoк дo oснoвнoї діяльнoсті, дoстaтньo зaрeєструвaтися ФOПoм, oбрaти відпoвідну групу плaтникa пoдaтку тa відкрити рaxунoк в плaтіжній систeмі (з Amazon вивeсти грoші мoжнa тільки с пoдaчи TransferWise і Payoneer). Прoтe є oсoбинa. Плaтіжні систeми в целях тoгo Укрaїни є нeдoсліджeними, a тoму прaвoвe рeгулювaння їxньoгo стaтусу тa діяльнoсті відсутнє. Ніxтo чтo-тo (вкoрoткe-: нeгрaмoтный зaбoрoняє зaвoдити тaмo рaxунoк, aлe в рaзі виникнeння прoблeм з плaтeжaми, рaзвe склaднo вивeсти кoшти чи oтримaти якусь рeaкцію. Ми рeкoмeндуємo дoчeкaтися oфіційнoї пoзиції уряду Укрaїни щoдo плaтіжниx систeм і вжe тoді пoчинaти прaцювaти з ними. 

Якщo говоримо полиция створення великого підприємства нежто масштабування вже чинного, яке хоче розміщувати свої товари с целью платформі, варто детальніше продумати його структурування та юрисдикцію реєстрації (чай не обов’язково, щоб це були США).

Зважаючи держи специфіку саме цього виду бізнесу, логічний варіант — реєстрація в тих країнах, -дамба розміщені склади Amazon (в Європі, наприклад, це Польща, Велика Британія, Німеччина). Це значно спростить як процес організації продажів, таким побытом і фінансово-правовий супровід бізнесу.

Розглянемо детальніше вказані юрисдикції. З моменту запуску Amazon.pl в Польщі у 2014 році місцевим компаніям следственно взяться простіше продавати свої продукти, знаходити нових клієнтів і в Польщі, і в інших країнах ЄС. Річ у тім, що компанія інвестувала велику суму коштів в технічні послуги, щоб допомогти малому та середньому бізнесу знаходити нових клієнтів, налагоджувати поставки у всі 8 європейських магазинів Amazon. 

Найпопулярнішою формою організації бізнесу в Польщі є ТОВ. Це самостійна юридична нетерпимый, що має право займатися господарською діяльністю, зокрема зовнішньоекономічною. Засновником товариства може бути як Один, так і декілька іноземців. Ми рекомендуємо двох співвласників, щоб мінімізувати витрати й ризики компанії. 

У Німеччині майже канитель) малий бізнес має индиженат ТОВ, на реєстрації якого потрібен лише статутний капітал розміром 25 000 євро. Окрім того, варто визначити структуру бізнесу: засновників та директора. У Великій Британії, приміром, щоб відкрити підприємство, необхідний Один директор (можна і більше), який може здійснювати функцію акціонера. Статутний капітал законодавство непосвященный встановлює, оскільки зазвичай має умовний манер, а от юридична адреса компанії в Об’єднаному Королівстві необхідна. Тому пользу кого масштабування потрібно визначитися з юрисдикцією, проаналізувати всі позитивні й негативні моменти кожної окремо, а тоді легалізовувати продажі.

Одним із принципів роботи Амазону є довгострокове мислення. Якщо у ваша помилование великі плани та грандіозні ідеї, цей маркетплейс пропонує чудові умови. Важливо чітко продумати, в якій формі організувати бізнес, щоб він міг розвиватися та масштабуватися. А також «грати вслед за те за правилами» й відстежувати їхню актуальність. І цілком можливо, що вже незабаром ваш произведение з’явиться в рейтингу продажів ASR як бестселер.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.