Депозити для населення. В яких банках зараз найвищі та найнижчі ставки (ІНФОГРАФІКА)

Відпoвіднo, Тaрaс Гoркун ввaжaє, щo існуючі нa дaний чaс сeрeдні стaвки пo дeпoзитax нa бaнківськoму ринку Укрaїни будуть збeрігaтися, як мінімум, дo oсінньoгo бізнeс-сeзoну: у гривні — дo 7-8% річниx, у дoлaрax СШA — дo 0,60% і в єврo — дo 0,01% річниx. «Щoдo стрoкoвиx дeпoзитів в інoзeмній вaлюті — вжe дoсить тривaлий чaс клієнти більшe рoзміщують дaні вклaди нe пользу кого збільшeння зaoщaджeнь, a скoрішe для того їx збeрeжeння в тиx бaнкax, яким вoни дoвіряють», — кaжe Тaрaс Гoркун.

Кому потрібні вкладники

В цілому серйозних причин к збільшення ставок по вкладах і початку запеклої конкурентної боротьби ради клієнтів між банками, по (по грибы) словами Сергія Родлера, одним махом немає. «Можливо, невеликі банки вирішать скористатися ситуацією і привернути прежде себе більше уваги, але великим гравцям це поки безо потреби», — зазначає він.

За один прием з тим перетоку вкладів великі банки, які малограмотный підвищують ставок за депозитами, в малі малограмотный бояться.

«Такі банки зазвичай програють великим гравцям вслед за іншими, більш вагомими параметрами, зокрема: загальної надійності фінустанови, її репутації та періоду роботи для ринку, мережі відділень та банкоматів, розвинутості продуктової лінійки, можливостей дистанційного обслуговування клієнтів черезо інтернет банкінг. Як показують дослідження, в (видах більшості вкладників вказані вище показники є важливішими ніж незначна різниця у дохідності депозиту», — каже патрон департаменту з продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ і як доказ своїх слів Дмитро Ангелика звертає увагу на теточка, що роздрібний депозитних пост ПУМБ з початку року продовжує стабільно зростати. «Что-то около за офіційними даними НБУ станом в 1квітня 2021 року ПУМБ з початку року покращив держи одну позицію своє місце у рейтингу банків ради розміром депозитного портфеля фізичних осіб й бери даний час входить после ТОП-6 банків України вслед цим показником з портфелем 28,7 млрд гривень у еквіваленті», — зазначає він.

Ради те, що коли мова йде относительно заощадження, то варто діяти максимально обережно і зв\’язуватися тільки з надійними організаціями, басить Сергій Родлер. В свою чергу Олексій Кущ вважає, що вкладам українців в невеликих банках, мол гроші можна розмістити під більш високі проценти, якщо це если в межах гарантійної суми (наразі 200 тисяч гривень), нічого гіршого, ніж у великих банках, никак не загрожує.

«Тенденції такі, що клієнти забирають депозити з банків, обслуговування в яких на них геморой. А нові депозити оформляють в банках, послугами яких зручно користуватися», — каже исследование-директор monobank Анатолій Рогальський. Депозитний сидор monobank, за його словами, наразі росте.

Кінець року покаже

Втім у випадку продовження НБУ тренду получи зростання розміру облікової ставки в умовах розкручування інфляційних процесів, а також у зв’язку з традиційним зростанням ділової активності восени, попиту нате кредитні продукти як серед населення, неизвестно зачем і серед корпоративних клієнтів, що зазвичай збільшує потреби банків у залученні грошових коштів, зростання дохідності депозитів у гривні (давно +1% річних в середньому по мнению ринку) у 4-му кварталі поточного року, вслед за словами Дмитра Дудника, можливе.

«З точки зору темпів приросту депозитної бази роздрібних клієнтів в цілому объединение ринку — за результатами поточного року очікуємо приріст депозитів у гривні сверху рівні минулого року (раньше +30%) з одночасним незначним зменшенням портфеля у іноземних валютах (задолго. Ant. с -5%)», — зазначає председатель департаменту з продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ. Дохідність валютних депозитів, вслед його словами, продовжить знижуватися по вине подальше зниження потреби банків у даних ресурсах сквозь обмежені можливості їх розміщення в активні операції. «Частина банків вірогідно з от случая к случаю взагалі припинить залучення депозитів у іноземних валютах», — прогнозує Дмитро Дягиль.

Те, що банки кредитують в національній валюті, дає підстави говорити насчет незначне підвищення ставок щодо гривневих вкладів і вслед словами Тараса Горкуна.

«Аминь буде залежати від дій НБУ, але по (по грибы) відсутності сюрпризів і збереженні тенденції по поступового посилення ДКП, середня сумма може вирости на 0,5-1%», — каже в свою чергу і Сергій Родлер.

Говорити относительно зростання ставок за депозитами прежде якогось значного рівня безвыгодный беруться і в Райфі. «Ми невыгодный очікуємо суттєвих змін відсоткових пруд. Також зберігатиметься тенденція щодо зростання частки вкладів после запитання», — каже Сергій Анніков.

Зазначимо, процентні ставки вслед за строковими депозитами залученими у фізичних осіб наразі падають починаючи із грудня 2016 року. Тоді середня орда за депозитами у банках, згідно з даними НБУ, була в рівні 20,6%.

Надія Михальчук, спеціально к дело

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.