Долар та євро продовжують дешевшати через аграріїв та єврооблігації: що буде з курсом далі

Пoзитивним фaктoрoм для того курсу гривні aнaлітик RoboForex Aндрій Гoйлoв нaзивaє тaкoж тe, щo в oстaнній тиждeнь липня Укрaїнa зaвeршилa дoдaткoвe рoзміщeння в Лoндoні єврooблігaцій нa суму 500 млн дoлaрів СШA. Прибуткoвість склaлa 6,30% річниx возле пoчaткoвoму пoпиті нa ці пaпeри в oбсязі 1,7 млрд дoлaрів. Сeрeд інвесторів велику частку займають фонди з управління активами (60,60%), операция-фонди (32,90%), пенсійні фонди (2,00%) і приватні банки (0,90%). Більш 50,00% розміщення викупили представники Великобританії. “Таким чином Україна продемонструвала, що її боргові зобов\’язання користуються попитом у зарубіжних інвесторів і вона може залучати фінансування безграмотный тільки завдяки співпраці з Международный валютный фонд”, — говорить він у коментарі рукоделие.

Разом з тим, щодо самої співпраці з Международный валютный фонд також є позитивні зрушення. Начальник-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва назвала дуже конструктивною розмову з президентом України Володимиром Зеленським у середу, 28 серпня, і анонсувала візит місії Фонду в Україну сейчас у вересні. У випадку успішного завершення переговорів Україна отримає после кінця року додатково 1,5 млрд доларів США в рамках програми “Stand-by”. “Це предоставить уникнути традиційної осінньої девальвації гривні в нинішньому році”, — зазначає Андрій Гойлов.

Загалом но особливих загроз для курсу гривні у серпні аналітики ринку маловыгодный бачать.

“У серпні тенденція интересах української гривні залишиться незмінною — труд гривні буде рости согласно відношенню і до долара, і перед євро. Нижньою межею угоду кому) курсу продажу долара США виступає рівень 26,8 грн/долар (мінімум червня 2020 року), а ради середнього курсу продажу євро цільовою є відмітка 31,3 грн/долар. Причини такого оптимізму в тому, що попит получи и распишись валюту в країні буде низьким”, — балакать Ян Кароль.

Вплинути получай курс гривні у серпні, после словами Тараса Котовича, можуть НБУ і нерезиденти. “Протягом наступного місяця галс буде коливатися в межах 26,5-27 грн/долар. З одного боку, пропозиція валюти залишатиметься великою, проте НБУ если викуповувати надлишки і не допускати швидкого зміцнення гривні. Тому серпень може завершитися з курсом біля 27 грн/долар. Збільшити підтримку гривні можуть нерезиденти, якщо Мінфін підвищить ставки согласно гривневих ОВДП. Втім вони, швидше следовать все, будуть очікувати, если Україна розрахується по зовнішньому боргу у вересні, і якщо і будуть купувати нові ОВДП в серпні, в таком случае не дуже активно. Тим далеко не менше, це буде сприяти зміцненню гривні задолго. Ant. с 26,5 грн/долар протягом серпня, якщо навіть активізація нерезидентів збігатиметься з квартальними податковими платежами в другій декаді місяця”, — бубнить (под нос) він.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.