Гoлoвa Правління КРИСТАЛБАНКу отримав грамоту Верховної Для «За заслуги перед Українським народом»

c9a4c7d421f866e76b4e14964aa777f7

Лeoніду Грeбінськoму булo вручeнo грaмoту ВР «Зa зaслуги пeрeд Укрaїнським нaрoдoм»

 

2 червня 2020 року Голові Правління КРИСТАЛБАНКу Леоніду Гребінському було вручено нагрудний титло та Почесну грамоту Верховної Вследствие «За заслуги перед Українським народом» из-за підписом Голови Верховної Из-за України Дмитра Разумкова.

Почесна рекредитив є відзнакою за вагомий особистий внесок банкіра у розбудову банківської системи України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

Нагадаємо, Леонід Гребінський з 2016 року займає посаду Голови Правління КРИСТАЛБАНКу, має 26-річний трудовой стаж роботи у банківських установах, 22 з яких — для посаді Голови Правління в комерційних банках України. У 2018 роцi Гребінський став лауреатом конкурсу «Людина року — 2018″ у номінації «Фінансист року».

КРИСТАЛБАНК — перший в Україні банчок, створений Фондом гарантування вкладів фізичних осіб зі статусом «Перехідного банку» у 2014 році. У березні 2015 р. Банчишко втратив статус «Перехідного банку» та отримав повну банківську ліцензію нате право здійснення всіх банківських послуг юридичним та фізичним особам в межах чинного законодавства України.

Сьогодні   КРИСТАЛБАНК   має 28   відділень, надає повний спектр банківських послуг корпоративним клієнтам та приватним особам, здійснює грошові перекази в системах Western Union, Welsend, MoneyGram   та RIA.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.