Головна Карта сайту Новини Пошук Архів Електронні петиції oblrada_ks@hotmail.com

Новини

02 березня 2016

Херсонщина на постійній основі готується розмістити велику кількість військових

Голова Херсонської обласної ради Андрій Путілов провів робочу нараду з командуванням оперативно-тактичної групи «Південь», представниками обласної адміністрації, районних адміністрацій та рад, керівництвом Фонду державного майна у Херсонській області, санітарної служби. На порядку денному – виділення приміщень у різних районах області для постійного розташування підрозділів Збройних сил України та створення гідних умов для військових.
Попередньо комісія з Генерального штабу вивчала пропозиції, які надали місцеві органи влади, Фонд держамайна. Нарада стала завершальним етапом роботи по  підбору приміщень та земельних ділянок під розташування військових. Серед основних критеріїв, на які орієнтувалися військові, крім суто професійних – приналежність землі та будівель до комунальної або державної власності , задовільний стан приміщень для розміщення особового складу та наявність житла для офіцерського складу, наявність інженерної інфраструктури та близькість до шкіл, лікарень, дитячих садочків.

На нараді наголошувалося, що військові в область заходять на постійній основі, тому їм потрібні гідні умови. Зі свого боку Міністерство оборони готове фінансувати ремонт та реконструкцію об’єктів, як тільки вони будуть передані на баланс відомства.

Наразі, зупинилися на варіантах розміщення військових у Каховському, Цюрупинському, Генічеському, Новотроїцькому, Іванівському та Нижньосірогозькому районах.

Як зазначив на нараді голова Херсонської обласної ради АндрійПутілов, наявність постійного контингенту військових на території Херсонщини після анексії Криму - це  запорука безпеки для мешканців та туристів. Крім того, це серйозні перспективи для розвитку населених пунктів, в яких будуть розміщуватися військові з родинами, це робочі місця для населення, це заповнення шкіл, садочків та лікарень.

«По всім питанням, що сьогодні розглядалися, ми досягли максимального консенсусу з військовими та представниками влади, - каже радник голови Херсонської обласної ради з питань оборони Микола Ставицький. – Усі представники райдержадміністрацій, які сьогодні знаходились на нараді одноголосно підтримують і просто затягують наших військових на Херсонщину, які будуть знаходитися у нас на постійній основі».

За словами Ставицького, для регіону вигідне перебування військових частин – адже військові отримують грошову винагороду щонайменше 7 тисяч гривень і ці гроші вони будуть витрачати на Херсонщині. За рахунок Міноборони ремонтуватимуться та будуватимуться об’єкти для військових, приміщення для проживання їх родин.

На нараді також наголошувалося, що у військових частинах, які передбачається розмістити в області, проблем з дисципліною не буде. Мова йде не про мобілізованих, а про кадрових військових, які проходять службу на постійній основі, багато з них приїдуть на Херсонщину з родинами.

cheap acoustic guitars cheap acoustic guitars cheapest acoustic guitars 12 string acoustic guitar electric guitar sale cheap electric guitar 12 string electric guitars taylor guitars for sale ibanez guitars