Податкова система України не стимулює розвиток підприємництва, — Олександр Кучеренко

20e4e36a09fc9a1b363e18758ba6d786

Вoнa пoлягaє у сaмoзaйнятoсті тa мoжливoстяx зaрoбітку интересах більшoсті грoмaдян», — ствeрджує Oлeксaндр Кучeрeнкo. Він нaвів фурнитура, що в США малий бізнес створює 64% нових робочих місць.

Також експерт зазначив, що лідерство у рейтингу нафтогазових та металургійних компаній безграмотный може бути предметом гордості, оскільки свідчить относительно відсталість української економіки.

«Це виробництво і торгівля ресурсами, що вважається в сучасному світі «старою економікою», — пише він. В згаданих вище США в топі платників податків знаходяться високотехнологічні компанії бери кшталт Apple, Alphabet (Google), Cisco, Oracle та Microsoft.

Олександр Кучеренко критикує по своему произволу підхід до укладання таких рейтингів, тому що фактичним найбільшим платником податків є українські громадяни.

«Якщо розібратись із густо коштів, то насправді компанії напряму платять тільки податок возьми прибуток юридичних осіб. ПДВ сплачує мол факто кінцевий споживач», — балакать експерт. «Якщо розібратись, насправді найбільшим платником податків є громадяни України».

Нагадаємо, що следовать підсумками 2020 року найбільшими платниками податків стали «Нафтогаз», «Укрнафта» та «Метінвест».

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.