Поле для інвестицій: у що варто вкладатися, щоб заробити в 2021 році

Зaгaлoм, з тoчки зoру дoсвідчeниx інвeстoрів, всі інвeстиції мaють бути дoбрe oбдумaними. «Всі нaпрямки, в якиx, нa вaшу думку, пoкaзники ризику нeпoвeрнeння кoштів висoкі і у вaс нeмaє нaявниx інструмeнтів з цим впoрaтися — нe рoзглядaйтe як oб\’єкти інвeстицій», — рaдить Гaбріeль Кoкуaшвілі інвeстoрaм-пoчaтківцям.

В свoю чeргу Пaвлo Обод також радить тим, у кого бажання інвестувати тільки з’являється, вперед тим, як вкладати кудись гроші, звертати увагу в такі три критерії як прибутковість, ризик і ліквідність.

Такі критерії можуть бути пользу кого кожного окремого інвестора свої. «Це дуже ситуативне питання, тому що в пирушка напрямок, в який особисто я, безвыгодный вклав би ані копійки під загрозою гарматного пострілу … мої колеги інвестують із задоволенням величезні гроші. Але це їх бізнес. Вони з дитинства цим займаються і ймовірність настання такого ризику у професіоналів, найчастіше, зводяться перед нуля. Тому — інвестувати краще в ті напрямки, які добре знаєш. І чим краще ти знаєш тетюха, чим займаєшся, тим більше варто туди вкладати і сил і грошей», — зазначає Габріель Кокуашвілі.

Найкращі результати, после оцінкою Кокуашвілі, як по (по грибы) термінами окупності, так і вслед обсягом отриманого доходу показують інвестиції від 1 млн доларів. Хоч сейчас з тим він і зазначає: «Купівля наукової книги — це також інвестиція. І при случае, може виявитися так, що це ваша найкраща інвестиція в житті».

В цілому закордонний інвестор бачить в Україні безліч напрямків пользу кого активного інвестування з відмінною маржинальною складовою. Як нових (наприклад, ОВДП) си і консервативних (наприклад, агросектор).

В праздник же час керуючий любовник лізингової компанії ЕСКА Сергій Васьков зауважує, що самі українці інвестувати у цінні папері отнюдь не поспішають, хоча тут вигідними можуть бути вкладення в ОВДП від 100 тисяч гривень і від 50 тисяч гривень в корпоративні облігації. Вслед за його даними, в ОВДП українці вклали близько 9 млрд гривень, тоді як бери термінових депозитах тримають 325 млрд гривень.

Також із більш ніж 10 тисяч зареєстрованих нате українській біржі рахунків фізичних осіб, после оцінкою керівника НКЦБФР Тимура Хромаєва, активними є невыгодный більше 15%.

Таким чином виглядає, що беспричинно звані консервативні напрями є сьогодні більш привабливими с целью інвестицій самих українців і ризикувати своїми грошима, вкладаючи їх в щось чтобы себе незрозуміле, вони маловыгодный спішать навіть попри тёцка, що така інвестиція може бути доволі вдалою.

Проте, пріоритети тута у кожного свої. «З точки зору інвестора з досвідом, можу сказати, що більш важливо «ЯК» ти інвестуєш, ніж «КУДИ«. Розстановка пріоритетів і якісне операційне управління — малафья успіху будь-якого успішного інвестора, незалежно від напрямку», — (ввертывать Габріель Кокуашвілі.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.