Проктолог – ефективний помічник у вирішенні нескромних питань


Більшість людей протягом усього життя стикаються з великою кількістю неприємних захворювань. Одне з них — це геморой, яке в наш час без проблем діагностується і з легкістю піддається лікуванню із застосуванням консервативних або хірургічних методів. Але надмірна сором’язливість обмежує людей від відвідування лікаря. Деякі соромляться і боятися. Це головна проблема в лікуванні. Той, хто бажає можуть звернутися в проктологічний центр «Родина», де гарантують комфорт пацієнта, безпеку і конфіденційність.

Особливості прийому в центрі «Родина»

Проктолог – ефективний помічник у вирішенні нескромних питань

Професійні лікарі готові прийняти пацієнтів з будь-якими проблемами. Великий досвід і сучасна база допоможуть швидко встановити діагноз і призначити лікування. Всім процесами керує лікар проктолог Львів Трач Сергій Володимирович. Це фахівець з великим досвідом роботи, автор великої кількості праць, а також практикуючих хірург. Він постійний учасник конференцій та різноманітних майстер-класів.
Допомога йому надають додаткові лікарі, діагности і лаборанти. Комплексний підхід до діагностики та лікування вважається найважливішим фактором позбавлення від наявних проблем. Лікуванню піддаються анальні тріщини, геморой, захворювання товстої кишки і т.д.

Коли потрібна допомога проктолога?

Потрібно обов’язково звертатися до лікаря, якщо з’явилися перші симптоми:
• дискомфорт в області прямої кишки;
• випадання гемороїдального вузла;
• проблемна дефекація;
• часті позиви до дефекації;
• в калових масах з’явилася слиз;
• є гнійні або водянисті виділення з кров’ю;
• навколо ануса є запальні процеси.
Проблему найкраще попередити, ніж в подальшому її лікувати.

Діагностичні процедури

Щоб поставити діагноз і визначити складність випадку, обов’язково потрібна діагностика. Використовується колоноскопія, ректоскопія і лабораторні дослідження. Залежно від випадків застосовуються інші методики діагностування.
Іноді лікар при першому огляді виявляє проблему і може без проблем поставити діагноз з подальшим лікуванням. База лікувального центру «Родина» якраз дозволить виконати швидку діагностику з використанням новітніх технологій.

Програма лікування

В екстрених ситуаціях використовується класична хірургія. Але в більшості випадків лікар призначає консервативне лікування з використанням сучасних медикаментів і обов’язкової дієти. Відповідний центр гарантує комфортні умови розташування пацієнтів. Персонал привітний і добрий, будь-які питання і проблеми вирішуються практично моментально.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.