Розташування, ціна та сервіс – яким має бути хороший готель?

Подорож складається не лише з дороги й відпочинку чи огляду визначних пам’яток. Проживання – це один із найважливіших елементів будь-якої поїздки. Легко почути негативні враження про відпустку від людей, які вибрали неправильне місце для відпочинку. Зате задоволення заброньованим закладом переросте у приємні спогади з усієї поїздки, особливо якщо це готель у Львові Gruner.

Як вибрати готель, щоби бути задоволеними?

В Україні є багато місць, які варто відвідати та зупинитися там. Просто бажано знати особливості хорошого готелю та відповідно до того вибрати житло. Якщо ви плануєте зупинитися у Львові, чудовим вибором стане готель Gruner. Він розташований у центрі міста й має комфортні стильні номери, які оснащені сучасною технікою.

Дізнайтеся, на що варто звернути увагу, шукаючи готель:

1. Місце розташування

Це один із найважливіших факторів, який ми враховуємо при виборі. Вирушаючи на вихідні чи довші канікули у велике місто (наприклад, до Львова чи Києва), ми сподіваємось, що зможемо відвідати якомога більше. Зокрема, побачити топ відомих місць і пам’яток. Зазвичай більшість із них розташовані в центрі. Тож найкраще шукати готелі, які будуть розташовані якомога ближче до старих частин міста, ринків або історичних церков.

Розташування також впливає на ваш час і гроші. Коли готель розташований у зручній локації – поїздка містом займає менше часу. Тому можна бачити більше, довше відпочивати й не відчувати марнотратства на заняття, які не надто потрібні. З іншого боку, з цими поїздками також пов’язані й гроші. Завдяки розташуванню готелю в центрі, вам не доведеться турбуватися про додаткові витрати на громадський транспорт або таксі.

2. Адекватна ціна, яка відповідає рівню комфорту

Ніхто не любить переплачувати. Особливо, коли за ціну королівського люксу пропонують вузьку кімнату з маленьким віконцем. Важливо врахувати співвідношення ціни та стандарту, який ми отримуємо в межах цього.

Ціни на одномісні номери в готелях Львова стартують приблизно від 500 грн за ніч. Та зазвичай це віддалені від центру заклади, які пропонують мало зручностей. Варто розраховувати на суму від 700-1000/доба. За цю ціну ми можемо отримати доволі великий гарний номер із багатьма зручностями – такими як телевізор, холодильник, невеликий бар, кондиціонер, інтернет тощо. Однак якщо хтось намагається продати вам кімнату низького рівня за ту саму суму, без зручностей, простору та власної ванної кімнати, варто насторожитись.

3. Персонал готелю й сервіс

Кажуть, що стійка реєстрації – це певна вітрина готелю. Адже саме тут відбувається перший контакт гостя із закладом. Важливо, щоб ресепшн був елегантним і відповідав тим же умовам, що і весь об’єкт (його не можна відокремити від стилю місця). Стійка реєстрації має бути добре помітна, чиста й приваблива.

Однак важливе не тільки місце, а й люди, які створюють перше враження у відвідувача. Зокрема, портьє. Вони певним чином вирішують питання про добробут гостей, які відвідують готелі. Портьє повинні бути досвідченими, винахідливими та відкритими. Ввічливість також цінується, вона дуже впливає на враження гостей. Хороший готель характеризується кваліфікованим персоналом, який зможе задовольнити різні запити клієнтів.

Це три основні критерії, на які варто зважати при виборі закладу для відпочинку. Бажаємо успіхів!

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.