Вирішили відкрити власну справу? Тоді «Флагман» розповість про три способи реєстрації ФОП

Кожна людина хоча б раз замислювалася над своїм життям та призначенням, вирішуючи, чим вона хоче займатися. Хтось змалку знає, що йому потрібно, а хтось не може визначитися з цим навіть в 50 років. Все тому, що зараз існує величезна кількість можливостей для праці, бо сучасні технології також достатньо розширили цей список.

Особливо це стосується тих, хто зараз працює фрілансером чи мріє про власну справу. На сьогоднішній день відкрити магазин доволі легко, адже влада надає для цього все необхідне.

Але, з тієї чи іншої причини, є багато таких, хто продовжує працювати підпільно, ризикуючи власним життям та майном. А відкриття ФОП дозволить отримувати великий прибуток цілком законно, отримувати стаж, різні візові документи та багато іншого.

реєстрація фоп від https://lawflagman.com.ua/ru/

А якщо Ви все ж таки замислились про відкриття своєї справи, то повинні знати, що для початку Вам потрібна обов’язкова реєстрація фоп. Більшість людей одразу лякаються, коли думають, через що їм доведеться пройти. Та насправді реєстрація є доволі простою та не займає багато часу, якщо знати, як правильно це робити. А зробити це можна декількома способами.

3 способи реєстрації фоп

  • Ви можете скористатися додатком «Дія». Це доволі сучасний та зручний спосіб відкриття власної справи. Для цього Вам знадобиться власний кабінет на сайті «Дії», відсканувавши QR-код чи відкривши електронний підпис. Далі потрібно перейти на сторінку реєстрації та натиснути «Подати заявку», після чого заповнити всю необхідну інформацію відповідно інструкції.

  • Інший спосіб — державні реєстратори. Мова йде про особу, яка має всі повноваження для прийому документів та реєстрації. Вам потрібно попередньо записатися на прийом до спеціаліста, який може знаходитися в акредитованих суб’єктах госреєстрації чи місцевому самоврядуванні. Обов’язково мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.

  • Останній варіант — звернутися до нотаріуса чи юриста. Цей варіант хоч й потребує коштів, однак є одним з найоптимальніших, адже всім буде займатися безпосередньо юрист. Крім того, правильність заповнення всіх документів та реєстрації гарантується.

І якщо Ви також хочете, щоб цей процес пройшов швидко, правильно й без проблем, юридична компанія «Флагман» чекає на Вас. Це одна з найкращих компаній, яка має цілу команду кваліфікованих спеціалістів з великим досвідом роботи.

Вони пропонують не тільки значний спектр послуг, в тому числі й адвокатів: займаються сімейними справами, реєстраційними послугами, ліквідацією ФОП, пенсійними справами, складанням шлюбного договіру й т.і. Вам буде надана повна конфіденційність та допомога в будь-якому питанні.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.