Як зміцнити імунітет дитини: поради педіатра

Літо ― це ідеальний час для того, щоб зайнятися зміцненням імунітету дитини. Завдяки цьому, у холодні пори року ви зможете не хвилюватися з приводу грві чи інших захворювань, адже вони будуть протікати практично безсимптомно. Якщо ж у вашої дитини є симптоми будь-якої недуги, загартовування краще відкласти. У цьому випадку вам потрібен хороший педіатр у Львові.

Висококваліфікований педіатр Інлор медцентр у Львові швидко та точно поставить діагноз і призначить дієве лікування. Спеціалісти центру мають особливий підхід навіть до найменших пацієнтів, тому матері можуть не хвилюватися. Лікарі надати необхідну інформацію та відповіді на всі питання.

Поради щодо укріплення імунітету дитини

Перше, на що слід звернути особливу увагу, це факт, що найбільшим органом людини є шкіра. Саме вона оберігає внутрішні органи від потрапляння у них мікроорганізмів. Саме тому необхідно дбати про її гігієну та стан. Для цього потрібно:

  1. Вмиватися двічі на день за допомогою засобів, які не містять сильних детергентів (SLES). Останні дарують відчуття до скрипу вимитої шкіри, однак вони порушують її гідро-ліпідний баланс. Спеціалісти радять використовувати лише спеціалізовані дитячі засоби з делікатним натуральним складом.

  2. Зменшити до мінімуму споживання солодощів. Цукор має нищівний вплив на імунітет дорослих та дітей. Річ у тому, що він впливає на рівень pH зовнішніх покривів. У цьому випадку організм не може побороти бактерії, що спричиняє виникнення різноманітних шкірних захворювань.

  3. Стежити за рівнем зволоження шкіри і у випадку необхідності використовувати дитячі зволожувальні креми. Пам’ятайте, що суха шкіра це ворота для багатьох бактерій, які можуть спричинити навіть нагноєння.

  4. Не забувайте про сонцезахист. Хоча сонячні промені допомагають організму виробляти вітамін D, завелика їх кількість призводить до руйнування клітини Лангерганса, що мають безпосередній стосунок до знешкодження чужорідних клітин в організмі людини.

Загартувати шкіру та організм в цілому допомагає холодна вода. Вмивайте обличчя дитині водою кімнатної температури, поступово знижуючи температуру. Чудовим способом загартовування є купання в озері чи річці, а найкращим ― поїздка на море. Насичене йодом повітря має прекрасний вплив на організм людини.

Для того, щоб взимку дитина менше хворіла, влітку потрібно споживати велику кількість свіжих ягід, овочів і фруктів. Частину з них можна заморозити. Не варто варити компоти чи варення, адже вони не мають жодної поживної цінності. Під час теплової обробки практично всі вітаміни втрачають властивості. Все що залишається ― це цукор, який не надто корисний.

Активні ігри на свіжому повітрі також допомагають зміцнити імунітет. Не дозволяйте дитині проводити час виключно з планшетом чи смартфоном, вона повинна бігати та стрибати на вулиці.

Дотримуючись таких простих правил можна простежити як ваша дитина перестає хворіти або ж починає переносити недуги значно легше.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.