Які двері купити на кухню: радять експерти

Якщо ви шукаєте стильний салон дверей Львів запропонує багато цікавих варіантів. Тут можна знайти і дверні полотна в традиційному стилі, і креативні рішення з вітражами, і практичні вироби з металопластику, і розкішні конструкції з натуральної деревини з витонченою різьбою.

Торговий центр Марк співпрацює з провідними виробниками дверей, що гарантує оригінальність бренду та бездоганну якість товару. Тут можна придбати двері для будь-якої кімнаті, але сьогодні ми поговоримо про кухню. На що звернути увагу при виборі?

Огляд популярних матеріалів

Важливими критеріями вибору виступають наступні характеристики:

  • Високий рівень шумоізоляції

  • Стійкість до зміни температур та вологи

  • Екологічність матеріалу

  • Легкість у щоденному догляді

Сучасні виробники пропонують дверні конструкції з пластику, скла, масиву дерева, шпону, екошпону тощо.

Ціна виробів з натуральної деревини висока, але виправдана довговічністю та розкішним виглядом дверей. Для приміщень з площею менше 10 м² не рекомендується встановлювати такі конструкції, якщо ваша кухня часто наповнена парою. Через значну вагу деревини монтаж таких конструкцій можливий лише на міцну бетонну основу.

Бюджетною альтернативою натуральній деревині є шпон. Це масив легких порід дерев, з тонким шаром іншого сорту деревини ззовні. Перевагою виробів зі шпону є їх висока резистентність до вологи, менша вага та доступна вартість.

Двері з екошпону виготовляються з суміші клею та тирси. Це обумовлює мінімальну ціну полотна, його практичність і безпечність. Такий виріб стійкий до вологи та температурних перепадів, добре переносить помірні механічні навантаження.

Моделі з пластику мало розповсюджені на українських кухнях, але з практичної точки зору це досить вдалий вибір. Переважно їх монтують на кухнях, двері яких виходять на балкон. Такі конструкції мають декілька повітряних камер, що обумовлює гідні звукоізоляційні та теплозберігаючі характеристики.

Види дверей за типом відкривання

Незважаючи на різноманіття пропозицій, переважна більшість наших співвітчизників воліє ставити на кухні традиційні конструкції розпашного типу. Це і дань традиції, і перевірена часом практичність. На сучасному ринку представлені наступні типи дверей для кухні:

  • Розпашні – класика, яка приваблює простотою експлуатації. Потребує наявність вільного місця для відкривання вперед. Забезпечує щільне прилягання полотна до коробки, гарну шумоізоляцію.

  • Купе – оригінальна конструкція, яка не потребує додаткового простору. Може монтуватися у невеликих приміщеннях, максимально економить «вільні метри». Рівень захисту від шуму та сторонніх звуків – середній. По функціональності більше нагадує міжкімнатну перегородку.

  • Складені – двері-гармошка по своїй функціональності не поступаються розпашним аналогам. В плану економії простору вони схожі з купе. Незвичність конструкції може викликати певні труднощі з користуванням в перші кілька днів.

При виборі конкретної моделі необхідно орієнтуватися на особливості вашого приміщення – метраж, рівень вологи, матеріал міжкімнатних перегородок, загальну стилістику кухні.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.