Замовити найкращі подвійні пам’ятники у Львові

Щоб вибрати надгробний камінь, потрібно врахувати форму, дизайн та матеріал пам‘ятника. Також враховуйте тип обробки та напис, який ви хочете застосувати, а також ваш бюджет. Ціна надгробного пам’ятника залежить від вибору, який ви зробите.

Подвійний або супутній пам’ятник — це один надгробний камінь, який позначає дві могильні ділянки поруч. Ці меморіали зазвичай призначені для чоловіка та дружини, але застосовуються для братів і сестер або будь-яких двох людей, які були пов’язані між собою у житті, оскільки вони перебувають у смерті. Ці спеціально розроблені меморіали виготовляються вручну кваліфікованими майстрами, можна подвійні памятники купити у різних стилях та формах.

Подвійний пам’ятник- це вертикальний гранітний надгробок розрахований на двох людей, який буде встановлений на гранітній основі. На вибір є багато дизайнів та кольорів. У нашу ціну входить гравірування імені дорогої людини, дати та один додатковий рядок тексту за умови, що він поміститься на вашому пам’ятнику з обраним вами дизайном.

Ми пропонуємо надгробки з граніту, оскільки забезпечується:

  • Широкий асортимент кольорів, фактур та візерунків.

  • Техніка та технологія гравірування дозволяють практично необмежені можливості дизайну.

  • Можливість варіювати обробку забезпечує унікальні стилі дизайну.

  • Підвищена довговічність.

Подвійні пам’ятники виготовляються із граніту через його довговічності. Граніт набагато твердіший за мармур і витримає випробування часом. Подвійні пам’ятники бувають різних розмірів.

Після того, як ви вибрали стиль, розмір та матеріал пам’ятника, настав час вибрати його обробку. Серед традиційних надгробків це чотири найпоширеніші обробки, які використовуються сьогодні:

  1. Полірований. Гладкий, схожий на скло вигляд.

  2. Сталеві / матові. Гладка, але неполірована. Зовнішній вигляд досягається піскоструминною обробкою полірованої з текстурованою сталевою стружкою.

  3. Пиляний. Напівгладне покриття, досягнуте після різання дротом або діамантовим диском.

  4. Спеціальна обробка.

У деяких ситуаціях пам’ятник може вимагати використання спеціальної обробки.

Подвійні пам’ятники можна замовити різного розміру, ціни можуть відрізнятися. Ми тут, щоб допомогти вам на кожному кроці у виборі правильного меморіалу для вашої коханої. Наша місія — прийти поруч із вами в цей час потреби.

Ми створюємо красивий спосіб запам’ятовування. Надгробки можуть містити написи та символи, додатково створюються лавки в колір. Замовити подвійні пам’ятники у Львові можна у виробника “Білий Ангел”, ми гарантуємо надання уважних, турботливих послуг за справедливою ціною.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.