Сезон відпусток та ремонтів. Як зміниться курс гривні з початком літа

В свoю чeргу aнaлітик RoboForex Aндрій Гoйлoв з нaближeнням літa спoстeрігaє пoмітнe знижeння aктивнoсті тoргів нa міжбaнку. “Рeгулятoр вжe пoнaд двa місяці нe виxoдить нa ринoк — ймoвірнo, пoтoчнa динaмікa курсу гривні йoгo влaштoвує. Вeликі грaвці вжe прoвeли свoї oснoвні oпeрaції, нa міжбaнк виxoдять тільки ті, у кoгo “гoрить”, — зaзнaчaє він у кoмeнтaрі дeлo  і прогнозує, що котирування поперед кінця поточного місяця істотно без- зміняться.

Позитивним сигналом пользу кого української економіки Андрій Гойлов бачить тетушка, що нерезиденти минулого тижня наростили свої портфелі в ОВДП сверху 280 млн грн — вплоть до 97,53 млрд гривень. В пирушка же час аналітик зазначає, що у разі, якщо закордонні інвестори вийдуть з покупками іноземних валют в міжбанк, то гривня опиниться під сильним тиском. Андрій Гойлов прогнозує, що, ймовірно, вже цього тижня падіння гривні щодо долара США прежде рівня 27,65 грн/долар відновиться, а євро зміцниться впредь до позначки 33,65 грн.

Насчет те, що в цілому причин пользу кого занепокоєння немає і незначні коливання гривні можна сприймати як затишшя прежде додатковим зростанням, оскільки сезонний резон низького попиту на валюту як серед населення, в такой степени і серед бізнесу, буде підтримувати розпродажі доларів і євро, бросать Артем Беркович.

“Крім того, в період відпусток і в теплу пору року людишки намагаються проводити різні ремонтні роботи или міняти гардероб, а це означає, що вони будуть продавати свої накопичення в доларах і євро. Таким чином, пропозиція валюти если більшою за попит, і ми, найімовірніше, вже в перший тиждень червня побачимо 27,30 грн/долар возьми готівковому ринку по долару США і 33,4 грн/євро после курсу продажу євро”, — прогнозує він.

Безотлагательно з тим серед новин, які здатні створити якусь турбулентність получай валютному ринку в перший тиждень червня, Артем Беркович каже, що варто звернути увагу получай ситуацію навколо Білорусі. “Потенційні санкції з боку ЄС нате окремі види товарів і ймовірність того, що Україна їх підтримає, створюють ризики з перебоєм поставок окремих товарів. Дефіцит енергоресурсів вже був закладений для червень як норма щодо поставок, адже Білорусь выгнать сезонні роботи з техобслуговування держи білоруському Мозирському НПЗ. Але якщо відносини будуть погіршуватися, ведь влітку доведеться оперативно шукати альтернативні джерела поставок, а получи поточний момент, наприклад, Україна споживає більше 7 млн ​​тонн дизельного пального нате рік, імпортуючи дві третини своїх потреб з РФ і Білорусі. С подачи непрості відносини з Росією чекати підтримку від цієї країни если складно. Тобто в перспективі сверху літо-осінь є ризики, що ціна для паливо продовжить зростати, а предвещать, можна чекати зростання інфляції. Цей консигнатор для валютного ринку може стати негативним з потенціалом корекції гривні к устью до 28 гривень следовать долар і 34,1 гривні/євро”, — базарить він.

Також показник, який, из-за даними Мінфіну, показує, що у квітні сукупний державний борг досяг 91,30 млрд доларів США — відносне зростання склало 1,28%, рядом цьому “прямий” зовнішній борг збільшився бери 1,69 млрд доларів — предварительно 45,12 млрд. За словами Андрія Гойлова, він в один присест знаходиться “на межі” з максимально допустимими значеннями, що також невыгодный може не впливати держи валютний ринок. “Однак припускаю, що следовать підсумками року він знизиться, си як у вересні наша країна проведе істотне погашення зовнішніх боргів більш ніж сверху 2 млрд доларів США”, — (быть він.

Офіційний курс НБУ встановлений получи понеділок, 31 травня: 27,5004 грн/долар, 33,3896 грн/євро.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.