Оцінка майна експертами

Щоб виставити на продаж, закласти майно або отримати кредит під заставу, потрібна оцінка професіоналів. Для цього замовляють послугу, в яку входить огляд, вивчення документів та експертний висновок з оцінюванням.

Послуги для компаній та підприємств

Оцінка майна експертами

На порталі https://pareto.com.ua/ua/ консалтингової компанії «Парето» можна знайти детальну інформацію про надання послуг з оцінювання юридичним особам. Це важливо у випадку, коли потрібно точно оцінити:

  • комерційну нерухомість;
  • цінні папери (пакет акцій, облігації, депозитні сертифікати та ін.);
  • нематеріальний актив (авторські права, патенти, товарні знаки та логотипи, ділову репутацію та ін.);
  • бізнес в цілому.

Перед тим, як виставити на продаж компанію, варто мати на руках професійний звіт з оцінкою офісних приміщень, корпоративних прав, виробничого комплексу.

Послуги для населення

Фізичні особи звертаються за оцінкою житлової нерухомості, транспортних засобів, земельних ділянок. Документи, які підтверджують вартість особистої власності, необхідні для банку, якщо клієнт має намір взяти кредит. Фінансові установи вимагають офіційного підтвердження вартості квартири, автомобіля чи дачі, щоб мати гарантію поверненні кредитних коштів.

Оцінювати авто варто у випадку розділу майна, отримання спадщини, продажу заставного майна.

Алгоритм оцінювання

Щоб отримати кваліфіковану експертну оцінку, можна звернутися до київського офісу «Парето». Також можлива оцінка нерухомості та іншої власності, яка розташована в іншому місті. Щоб замовити оцінку, потрібно:

  • зв’язатися з менеджером або замовити зворотний дзвінок;
  • зібрати наявні документи (у випадку, якщо вони не збереглися, оцінка буде проводитися за відомостями власника, і це відбивається у звіті);
  • повідомити адресу для огляду майна (мережа представництв дозволяє оглянути нерухомість навіть у віддалених селищах);
  • підписати договір та сплатити половину вартості послуги;
  • отримати звіт (поштою, кур’єром або під час візиту до офісу компанії);
  • оплатити послугу повністю.

Переваги компанії «Парето»

Спеціалісти з оцінювання максимально швидко надають необхідні документи. Клієнт може отримати звіт вже через 1-2 дні. Оцінка базується на скан-копіях документів, які можна надіслати поштою. Клієнтам гарантована конфіденціальність та збереження приватної інформації. Оцінку можна отримати на руки в офісі або замовити доставку «Новою поштою». Доступні ціни, великий досвід роботи гарантують, що послугами компанії «Парето» – це найкраща пропозиція.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.